Doprava nad 1500 kč ZDARMA!

O nás

Vítáme Vás na e-shopu Vivababy.cz!

Možná už se známe ze sesterského projektu Vivabeauty.cz. A pokud ne, tady je pár slov o nás. Jsme nejlepší kamarádky a kolegyně. Z nápadu podívat se na dětský sortiment z trochu jiné perspektivy vzklíčilo semínko, ze kterého s největší péčí roste eshop, který se nesnaží být největší. Stejně jako na Vivabeauty.cz i zde nabízíme pouze to, co intenzivně nosí nebo používají naše děti a s čím souzníme v kontextu udržitelnosti. Chceme vám přiblížit náš svět, ve kterém má své místo jak radost z originálního designu, tak i uvědomělá spotřeba.
Věříme, že u nás najdete co hledáte - ať už mezi sustainable kousky ze Skandinávie a Španělska, dětskou bio kosmetikou nebo v našem Viva bazárku, kam průběžně doplňujeme kousky výhradně od našich značek. Na second-chance věcech se sami můžete přesvědčit o tom, že zboží zakoupené u nás
 bude vašim dětem dělat radost dlouhou dobu. A až z něj vyrostou, poslouží opět sourozencům nebo kamarádům. Cirkulace je zásadním pilířem udržitelnosti a naše značky vyrábí svoje produkty tak, aby byla možná a dala vám pocit radosti z nákupu kousku z druhé ruky jako z toho nového.

Jsme rády, že jste s námi! A děkujeme.

Kateřina a Táňa

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz