Originální a eko kousky pro děti, které jinde nenajdete. ZDARMA doprava nad 1000 kč!

O nás

Vítáme Vás na e-shopu Vivababy.cz!

Možná už se známe ze sesterského projektu Vivabeauty.cz. A pokud ne, tady je pár slov o nás. Jsme dvě kamarádky a kolegyně a naším společným prvním počinem je právě Vivabeauty.cz, kde už více než 4 roky můžete nakupovat organickou kosmetiku a drogerii, kterou pro vás sháníme a vybíráme nejen v naší oblíbené Itálii, ale i u nás nebo u sousedů. Všechny značky přitom spojuje vzácná kombinace šetrného složení, udržitelné filozofie a ceny, která je akceptovatelná.
A protože jsme se staly maminkami, začaly jsme přemýšlet o oblečení a hračkách, které se na nás valily ze všech koutů. Zjistily jsme, že postrádáme skutečně kvalitní oblečení od značek, které uvažují opravdu udržitelně. Právě díky takovým výrobcům je totiž možné minimalizovat spotřebu i negativní externality, které jsou s oděvním průmyslem spojeny. 
Proto u nás najdete pouze výběr značek, které jsou nejen originální ale i uvědomělé a se kterými jsme byly sami 100% spokojené. Většina z nich pochází ze Skandinávie a ať už se jedná o nadčasovou minimalistickou módu nebo nezničitelné kouzelné hračky z bioplastu, budou vám i vašim dětem dělat radost dlouhou dobu a až vyrostou, poslouží i menším sourozencům nebo kamarádům.

Přejeme vám příjemný nákup!

Táňa a Kateřina

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz