Doprava nad 1500 kč ZDARMA!

Bio Dantoy Blue Marine Toys Set s velkým mlýnem

Kód: 873
Značka: Bio Dantoy
499 Kč
Skladem

Značka Bio Dantoy představuje řadu Blue Marine - hračky vyrobeny z recyklátů námořního vybavení jako jsou námořní sítě, vlečné sítě či lana. Krásná sada s velkým mlýnem, přes který lze přesýpat voda i písek, bábovičkou a lopatkou. Mlýnek má náklon a stavidlo, takže si dítě samo určí, kolik písku nebo vody proteče koly. Poskytuje mnoho příležitostí pro smyslovou hru a objevování, posiluje jemnou motoriku a koordinaci oko-ruka. Využitelné na písku, u vody nebo kdekoli v přírodě. Baleno v praktickém bavlněném pytlíku pro snadnější přenášení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada s velkým mlýnem Blue Marine Toys je stejně jako všechny ostatní hračky z této řady vyrobena z recyklovaného plastu získaného z námořního vybavení. V továrně v Hobro v Dánsku se tyto zbytkové materiály přeměňují na hračky - jako preventivní opatřením proti tomu, aby nevyužité neskončily v oceánech. Řada Blue Marine vás vybízí ke hře s pískem a vodou ve volné přírodě – v té samé, o kterou se musíme starat a chránit ji. S Blue Marine Toys dělá Dantoy svůj udržitelný krok pro zachování čistoty oceánů. 

Obsahuje: 3 díly

  • Udržitelné hračky vyrobené z recyklovaného rybářského vybavení
  • Vyrobeno v Dánsku
  • Neobsahuje škodlivé toxiny
  • Vhodné do myčky
  • Pro děti od 2 let

(Barvy se mohou mírně lišit v závislosti na materiálu produktu).

Dantoy je dánský suverén, který se na trhu s hračkami pohybuje už přes 50 let. Jeho misí je minimalizovat každý potenciální škodlivý odpad pro životní prostředí a vyrábět produkty, které děti baví i učí. Výrobní procesy jsou tak modelovány s ohledem na co nejmenší spotřebu vody, energie, ostatních surovin a také emisi odpadu. Využívání bioplastů ve výrobě výrazně snižuje uhlíkovou stopu, v samotných hračkách pak nejsou přítomny žádné kontroverzní látky. Certifikát Nordic Swan Ecolabel, který má 98% portfolia značky, zajišťuje šetrný a udržitelný přístup v rámci celého životního cyklu výrobků, nejen v jeho počátku. Společnost také vlastní mezinárodní ekologický certifikát ISO 14001.

Proč jsme si tento produkt my z Vivababy.cz vybrali? Začalo to kouzelným dárečkem, kterým jedna z nás obdarovala dítko té druhé. Z lehoučkého traktůrku v pastelových odstínech se vyklubal nepostradatelný kamarád, který sloužil nejen k zabavení ale i k rozvíjení jemné motoriky. Vyřešil tak dilema, nad kterým jsme dumali: dopřát našim dětem úžasně praktické plastové hračky na ven i doma a negenerovat přitom další a další věci, jejichž výroba vysává přírodní zdroje a které tu zůstanou ještě staletí po nás.

Vyrobeno v Dánsku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz